W chwili obecnej trwają zapisy na kurs

Z A P R A S Z A M YZadzwoń: 48 331 49 54


Zapytanie ofertowe

Imię i nazwisko:
e-mail:
Telefon:
Kurs w Lublinie:
Zapytanie:
Podaj wynik:
-
=

O ośrodku


Witamy na stronie internetowej  Ośrodka Szkolenia Zawodowego OHP  BAZA w LUBLINIE. Nasz ośrodek specjalizuje się w organizacji kursów, szkoleń dla operatorów koparkoładowarek, koparek i innych maszyn drogowych.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Radomiu został powołany w dniu 01.01.2011 roku przez Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy. Jednak historia Ośrodka sięga roku 1974 w którym to powstał Ośrodek Centralnego Szkolenia Maszynistów w Radomiu. Dzięki tak bogatej histrii w organizacji szkoleń jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, a nasze szkolenia, kursy na operatorów koparkoładowerk zyskały uznanie wśród naszych kursantów.

 

Posiadamy profesjonalnie wyposażoną bazę maszyn budowlanych na których nasi kursanci mogą się szkolić - zapraszamy do galerii zdjęć.

OSZ OHP w Lublinie prowadzi działalnosć szkoleniową, która umożliwia uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wileu maszyn (m. in. koprakoładowarek, koparek, betoniarek)  wymienionych w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych:
(Dz.U. z dnia 15.10.2001r. Nr 118 poz. 1263)

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Radomiu jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych  oraz posiada wpis do Rejestru wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Nasz numer eweidencyjny 2.14/00023/2011.

 Serdecznie zapraszmy do zapoznania się z dostęnymi kursami oraz terminami.